Matcha japońska 1,5g
Osobiście nie przepadam za goryczką w Matchy, w zielonej herbacie owszem ,więc za specjalnie nie przypadła mi do gustu,ale gusta bywają różne ???????? więc jeśli ktoś lubi to polecam
Autor recenzji: Maciek
Data napisania recenzji: 26-06-2025































